Gebze LED Tabela 3 Yıl Garantili LED Tabela , LED Ekran ve Kazasız iş günü panosu, Fabrika LED Pano ve LED Saat Tarih Derece ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz..

Gebze LED Tabela

Gebze’de LED Tabela ( kayan yazı ) ve LED Grafik Ekranlar üzerine 8 yıllık tecrübeye sahip olan ledsanat ;

Kocaeli’nin Gebze, Darıca, Çayırova, İstasyon Mh, GOSB, TAYSAD, TOSB, İMES, Plastikçiler Org.San. bölgesindeki müşterilerinin bir numaralı çözüm ortağıdır.

Klasik reklam ve yönlendirme seçeneklerinde alternatifin önüne geçen LED Tabela ve Kayan Yazı sistemleri, her işletmenin potansiyel müşteri kitlesine ulaşmasında kolaylık sağlar.

Gebze LED Tabela Garanti
Gebze LED Tabela Özellikler

P10 LED Paneller ( LED Tabela ) çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için kalite olarak da bir çok çeşitliliğe sahiptir.  

ledsanat olarak müşterilerimize sunduğumuz  LED Tabelalarımızda  hata ve arıza oranımız 1000 de 5-10  ölü pixel seviyelerindedir. LED Tabelalarda sadece p10 modüllerin kalitesi yeterli değildir. LED Tabelalar;  kontrol kartı , data kabloları,  driverlar ve IP67 CNC kesim kasalar ile birlikte kompakt olarak bir araya gelmektedir. Hepsinin kalite standartı senkronize olarak birbiri ile uyumlu olmalıdır. P10 modüllerin sorunsuz bir şekilde çalışması diğer elemanlarında kalitesi ile doğru orantılı sonuç vermektedir. 

ledsanat, müşterilerine tüm bu metaryellerde A+ kalite ürünleri sunarak ürettiği LED Tabelalara 3 YIL parça garantisi vermektedir.
P10 LED Tabelalar tek renk olarak 16×32 cm modüller ile beyaz, sarı, kırmızı, yeşil, mavi ve RGB renk seçenekleri ile gelmektedir.

Gebze LED Tabela Memnuniyet
Gebze LED Tabela Örnek LED Tabela Resmi

Gebze ve bölgesindeki sanayi kuruluşlarına interaktif LED Ekranlar ile hizmet veren ledsanat,

Kazasız iş günü panosu

LED Saat Tarih Sıcaklık Panosu

Dijital Geri sayım sayacı

Anlık bilgilendirme LED panoları

RGB Full renk LED Ekran

Uyarı ve Yönlendirme LED Panoları

Andon Fabrika Panosu

Display Göstergeli LED Pano ve Ekranlar

Özel LED Projeleri

gibi LED ürünleriyle de 8 yıldır kurumsal çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.

Gebze LED Tabela ve Ekran Parçaları
Gebze LED Tabela iletişim bilgileri