LED AYDINLATMA

LED Aydınlatma, günümüzde ışığı daha verimli, daha hesaplı kullanmamıza olanak sağlayan yeni nesil aydınlatma teknolojisidir. Sıra dışı aydınlatmalar tasarlamanıza olanak tanır. 

Size Nasıl Bir Aydınlatma Lazım ?

led lambalar

%85’e varan TASARRUF ve YÜKSEK IŞIK Değerleri ile LED Aydınlatma sistemlerine geçişte size yol gösteriyoruz. Daha verimli ve daha çevreci bu teknoloji ile paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

led aydınlatma firması

Hangi Bölgelere LED Aydınlatma Hizmeti Veriyoruz ?

Tüm Türkiye ve Dünyanın her yerine ürün tedarik hizmetimiz vardır.

Kocaeli Gebze‘de bulunan mağazamız LED aydınlatmaya ihtiyaç duyulan; Camiiler, fabrikalar, apartmanlar, yüksek binalar, lokanta, restorant, otel ve dairelerde kullanılacak  Aydınlatma ürünlerinde ortama ve şartlara uygun aydınlatma ürünlerinin seçimini, tasarruf seçeneklerini ve maliyet amortisman sürelerini müşterilerimize sunarak ışığı doğru ve tam verimlilik çerçevesinde kullanmalarını sağlıyoruz.

Projeye göre deneyimli elektrik personellerimiz ile montaj hizmeti de sunabiliyoruz.

Sıra dışı aydınlatma projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

LED Aydınlatma Nedir?

LED Aydınlatmalar eski tip flamanlı aydınlatmaların yerini alan yeni nesil aydınlatma teknolojisidir. Üzerlerinde bulunan LED Chipler sayesinde daha az ısınır ve daha az elektrik tüketirler.  Uyarlanabilir yapıları ve renk çeşitlilikleri ile günümüzün popüler aydınlatma teknolojisi olarak yaşam alanlarınızın her noktasında tercih ediliyor.

İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olmalarının yanı sıra, mağaza, fabrika, peyzaj, ofis gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Aydınlatma ürünleri, kullanıcıların tercihlerine göre nitelikleri farklılık göstermektedir. 

LED ışıklar kasa yapıları, renk tonları, kullanım yerleri, markaları ve watt değerleri farklılık gösterebilmektedir. Aynı şekilde, LED Aydınlatma fiyatlarıda ürün yapısına ve kullanım yerlerine göre değişmektedir.

aydınlatma hakkında resim

LED Aydınlatma Çeşitleri

Aydınlatmaya ihtiyaç duyulan her noktaya hitap eden bir çok LED Aydınlatma ürünü bulunmaktadır. 

LED ampüller, şerit ledler, LED barlar, LED paneller, Tavan ledleri, LED projektör gibi ürünler ile dilediğiniz alanı ve mekanı aydınlatabilirsiniz. 

Bunların dışında; endüstriyel LED ürünlerde bulunmakta. Su ve toz geçirmezler.  Patlamaya dayanıklı exproof ürünler talebe göre üretilmektedir.

LED Aydınlatma Fiyatları

LED Aydınlatmaların fiyatları, üretiminde kullanılan malzeme kalitesine, kullanım alanına ve çeşidine göre değişkenlik göstermektedir.

Örnek; şerit LED metre fiyatları 8 ₺’den başlayıp 35 ₺ ye kadar çıkabilmektedir. 

Ortalama bir LED Ampül (10 w) 20 ₺ ile 60 ₺ arası değişmektedir. 

Ortalama kalite bir 100 W LED Projektör almak isterseniz 300 ₺ ile 700 ₺ gibi fiyatlar ödemeniz gerekmekte. 

Fiyat araştırırken daha net bir bilgi için bizden destek alabilirsinizİ

doğru bir aydınlatma nasıl olur

Doğru bir LED Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

LED aydınlatma teknolojisinin gelişmesiyle birlikte üretici firmaların sayısı da hızlıca artmakta. Bu kadar çok üretici olunca haliyle rekabet de artıyor. Bu rekabet kaliteyi düşürüyor.

Kalitesiz LED Aydınlatma ürünleri yaydıkları mavi ışınlar ve düşük yenileme süreleri ile göz sağlığına ve psikolojiye ciddi etkileri var. Bu uyarılar bilimsel kanallar tarafından da  sıkça vurgulanıyor. 

Yanlış bir aydınlatma seçiminin kötü sonuçları vardır. Bulunduğunuz ortamın havasını ve konforunu bozar. 

Kötü aydınlatılmış bir mağazada fazla vakit geçirmek istemezsiniz. Bu da satışları etkiler ve müşteri kaybedersiniz.

Doğru bir aydınlatma tercihi mutlaka kullanım yerinize uygun olmalı ve doğru ışık renginde olmalıdır. Ev kullanıcıları üzerinden özetleyelim;

Salon, oturma ve yatak odasında mümkünse gizli aydınlatma ve yumuşak bir ışık olduğu için gün ışığı renkte bir ürün seçilmelidir. 

Beyaz ton ışıklar daha sert bir ışık rengi olduğu için çalışma alanlarında kullanılması daha uygun olacaktır. Mutfak, banyo, hol, depo gibi.

Doğru ürünü nasıl seçerim?

Bir LED Aydınlatma ihtiyacınız var fakat nasıl bir ürün tercih etmelisiniz bilmiyor musunuz? 

Doğru LED Aydınlatama ürününü seçmenizde bir kaç etken vardır ve bunlardan bazıları; Maliyet, verimlilik ve kullanım alanıdır.

Bütçenize ve talebinize göre doğru aydınlatma ürününü seçmenize yardımcı oluyor, isterseniz de şartname hazırlama hizmeti veriyoruz.

Işığı daha verimli nasıl kullanabilriz?

Işığı verimli kullanmak, hem enerji tasarrufu hem de ışık konforunuz için önemlidir. 

Çoğu yerlerde ışık, eskiden beri genellikle mekanın tam ortasında konumlandırılırdı. Bu, montaj açısından da maliyet açısından da makul bir yöntemdi. Fakat göz sağlığı için rahatsız ediciydi. Üstelik çirkin gözüküyor 🙂

Artık LED aydınlatma teknolojisinin gelişmesiyle bu sıradanlık yerini nitelikli aydınlatma ürünlerine bıraktı ve daha konforlu aydınlatmalar kullanabiliyoruz.

LEDler de arıza oranı nedir?

LEDlerde arıza oranı, eski tip aydınlatma ürünlerine göre daha azdır fakat;

LED’in soğutulması, doğru enerji verilmesi ve ortam şartları LED ürününüzün arıza durumuna doğrudan etki eden faktörlerdir.

Çabuk bozulan, verimsiz ve minimum 40-50 bin saat çalışma garantisi veremediğimiz ürünlerin satışını yapmıyoruz.

Müşteri Yorumları

5/5
Gebze bölgesinde LED Ekran üzerine profesyonel hizmet alabileceğiniz bir firma. Teşekkür ederiz.
Yasin KAPUCUBAŞ
Marmara Filtre
5/5
Hizmet ve maliyet dengenizden gayet memnun olduk, teşekkür ederiz. İşini ciddiye alan bir firma
Akbank A.Ş.
5/5
Kurumsal firmaların tercih edebileceği bir firma. Biz memnun kaldık.
Orkun ÇELEBİ
MOLTEK A.Ş.
4.5/5
Proje aşamasında bir kaç aksaklık çıkmasına rağmen sonuç tatmin edici oldu.
Taylan AYTAŞ
HONDA A.Ş.
Scroll to Top