Hakkımızda

2011 Yılında faliyet göstermeye başlayan ledsanat, 2000 li yıllardan günümüze kadar LED teknolojisine olan ilgisini, deneyimlerini ve tecrübelerini kurumsal bir yapı altında büyütmeyi amaç edinmiş teknolojik, çevreci ve yenilikçi LED Teknoloji firmasıdır. Son yıllarda LED aydınlatma ve LED teknolojisine artan ilgi ile tasarruf etmek ve ışığı doğru kullanmak isteyenlerin bölgesindeki en büyük çözüm ortağı haline gelmiştir. Aydınlatmaya ihtiyaç duyulan her mekan, mesken ve alanlara yönelik tam verimlilik ve maximum tasarruf ve verimliliği hedefleyen ledsanat firmamızın ana yapısı; 

LED Ekranlar 

LED Panolar 

Cephe LED Aydınlatmaları 

Animasyonlu Dış cephe LED Projeleri üzerine kurulmuştur. 

Bunların yanında LED teknolojisinin tüm yelpazesindeki ürün ve özel projelere de hakim olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Işığın insan sağlığı ve psikolojisi üzerine faydalarının ve yanlış kullanımda doğabilecek zararların bilincinde olup, bu yöndeki çalışmalarıyla da, donanımsal olarak tüm kurum, kuruluş ve bireysel kullanıcıları karşılıksız bilgilendirmeyi misyon edinmiştir.

GARANTİ & TEKNİK SERVİS

Ürünlerimizin tamamı en az 3 yıl garantimiz kapsamındadır.

Olası bir arıza halinde, ürününüzün tarafımıza ulaşması sonrası, kullanıcı hatası ve fiziksel darbe tespit edilmeyen durumlarda 20 iş günü içerisinde tamiri, gerekmesi durumunda yenisi ile değişimi sağlanmaktadır. Satışa sunduğumuz hazır ürünler ithalatçı firmaların vermiş olduğu garanti sürecindedir ve bu 2 ila 5 yıl arasında değişmektedir.

Kurumsal müşterilerimizin ürün tamir ve değişim sürecini başlatabilmesi için ürünleri, iade faturası düzenleyerek tarafımıza iletmeleri yeterlidir. Site üzerinden satın aldığınız ürünler 20 iş günü içinde tamir edilmezse dilediğiniz takdirde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Biz;
Tam verimlilik ve dayanıklılık ile bu işte başarının sağlanacağını düşünüyoruz. Her koşulda Avrupa kalite standartlarını bir klavuz olarak benimseyerek, üretimini yaptığımız ve uygulamasında öncülük ettiğimiz LED ürünlerin tamamında bu kalite standartı ile işimizi sonuçlandırmak.

ŞİRKET PROFİLİ

ledsanat, led teknolojileri ürünlerininin üretim, projelendirme, uygulama, önerilendirme, mühendislik hizmetleri, satış ve satış sonrası hizmeti veren bir kuruluştur. Müşterilerimizin taleplerine ve kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetleri, “anahtar teslim” veya “çözüm ortağı” şeklinde sonuçlandırmaktadır.

ledsanat, gerekli durumlarda “talebe göre ürün üretimi” hizmetiyle de iş ortaklarına çözümler sunmaktadır.

Scroll to Top