Hakkımızda

2011 Yılında faliyet göstermeye başlayan ledsanat, 2000 li yıllardan günümüze kadar LED teknolojisine olan ilgisini, deneyimlerini ve tecrübelerini kurumsal bir yapı altında büyütmeyi amaç edinmiş teknolojik, çevreci ve yenilikçi LED aydınlatma firmasıdır. Son yıllarda LED aydınlatmaya ve teknolojisine artan ilgi ile tasarruf etmek ve ışığı doğru kullanmak isteyenlerin bölgesindeki en büyük çözüm ortağı haline gelmiştir. Aydınlatmaya ihtiyaç duyulan her mekan, mesken ve alanlara yönelik tam verimlilik ve maximum tasarrufu hedefleyen ledsanat, dekoratif ve mimari aydınlatma ürünlerine yönelik tasarım çalışmalarını da hızla geliştirmektedir. Firmanın ana yapısı dekoratif led ürünlerinin tasarımı üzerine kurulmuş olup, LED teknolojisinin tüm yelpazesindeki ürün ve özel projelere de hakim konumdadır. Işığın insan sağlığı ve psikolojisi üzerine faydalarının ve yanlış kullanımda doğabilecek zararlarının bilincinde olup, bu yöndeki çalışmalarıyla da donanımsal olarak tüm kurum, kuruluş ve bireysel kullanıcıları karşılıksız bilgilendirmeyi misyon edinmiştir.

ledsanat; led aydınlatma ve teknolojileri ürünlerininin üretim, projelendirme, uygulama, önerilendirme, mühendislik hizmetleri, satış ve satış sonrası hizmet veren bir kuruluştur.

Müşterilerimizin talebine ve kalite kriterlerine yönelik ürün ve hizmetleri “anahtar teslim” veya “çözüm ortağı” şeklinde hizmet veren ledsanat, gerekli durumlarda “talebe göre ürün üretimi” hizmetiyle de bu alanda Türkiye’de öncü konumdadır.

Biz; tam verimlilik ve dayanıklılık ile bu işte başarının sağlanacağını düşünüyoruz. Her koşulda Avrupayı ve standartlarını bir klavuz olarak benimseyerek, üretimini yaptığımız ve uygulamasın da öncülük ettiğimiz LED ürünlerin tamamında bu kalite standartı ile işimizi sonuçlandırıyoruz.

Kuruluş amaçlarımız arasında “kült” olarak kabul ettiğimiz “çevreci ve doğa dostu” yapımızı bir kurum kültürü haline getirerek firma politikasından ziyade, insani görevimiz olarak kabul ediyoruz.

Ürünlerimizin tamamı en az 3 yıl garantimiz altındadır. Ürünlerin tarafımıza ulaşması sonrası teknik servis sürecinde kullanıcı hatası tespit edilmeyen ürünlerin 30 gün içerisinde tamiri, gerekmesi durumunda yenisi ile değişimi sağlanmaktadır. Satışa sunduğumuz hazır ürünler ithalatçı firmaların vermiş olduğu garanti sürecindedir ve bu 2 ila 5 yıl arasında değişmektedir. Kurumsal müşterilerimizin ürün tamir ve değişim sürecini başlatabilmesi için ürünleri iade faturası düzenleyerek tarafımıza iletmeleri gerekmektedir. Site üzerinden satın aldığınız ürünler 30 iş günü içinde tamir edilmezse, dilediğiniz takdirde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.