Hakkımızda

2010 Yılında faliyet göstermeye başlayan ledsanat, Endüstriyel LED Ekran sistemleri üzerine mühendislik hizmeti veren bir LED Teknolojileri firmasıdır.

Firma ana yapısında;

Endüstriyel LED Ekranlar 

Fabrika LED Panolar 

Cephe Zerafet LED Aydınlatmaları 

Animasyonlu Dış cephe LED sistemleri üzerine hizmet vermektedir.

GARANTİ & TEKNİK SERVİS

Ürünlerimizin tamamı en az 3 yıl garantimiz kapsamındadır.

Olası bir arıza halinde, ürününüzün tarafımıza ulaşması sonrası, kullanıcı hatası ve fiziksel darbe tespit edilmeyen durumlarda 20 iş günü içerisinde tamiri, gerekmesi durumunda yenisi ile değişimi sağlanmaktadır. Satışa sunduğumuz hazır ürünler ithalatçı firmaların vermiş olduğu garanti sürecindedir ve bu 2 ila 5 yıl arasında değişmektedir.

Kurumsal müşterilerimizin ürün tamir ve değişim sürecini başlatabilmesi için ürünleri, iade faturası düzenleyerek tarafımıza iletmeleri yeterlidir. Site üzerinden satın aldığınız ürünler 20 iş günü içinde tamir edilmezse dilediğiniz takdirde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Biz;
Tam verimlilik ve dayanıklılık ile bu işte başarının sağlanacağını düşünüyoruz. Her koşulda Avrupa kalite standartlarını bir klavuz olarak benimseyerek, kullandığımız LED ürünlerin tamamında bu kalite standardı ile işimizi sonuçlandırmyı hedefliyoruz.

ŞİRKET PROFİLİ

ledsanat, led teknolojileri ürünlerininin üretim, proje, uygulama, mühendislik hizmetleri, satış ve satış sonrası destek hizmeti veren bir kuruluştur. Müşterilerimizin taleplerine ve kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetleri, “anahtar teslim” veya “çözüm ortağı” şeklinde sonuçlandırmaktadır.

ledsanat, gerekli durumlarda “projeye özel üretim” hizmetiyle de iş ortaklarına esnek çözümler sunmaktadır.

Scroll to Top