Darıca Bölgesinde 3 Yıl Garantili LED Tabela ( Kayan Yazı) , LED Ekran çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz..

Gebze-LED-Tabela

Darıca’da LED Tabela ( kayan yazı ) ve LED Grafik Ekranlar üzerine 7 yıllık tecrübeye sahip olan ledsanat;

Kocaeli’nin Darıca bölgesindeki müşterilerinin bir numaralı çözüm ortağıdır.

Klasik reklam ve yönlendirme seçeneklerinde alternatifin önüne geçen LED Tabela ve Kayan Yazı sistemleri, her işletmenin potansiyel müşteri kitlesine ulaşmasında kolaylık sağlar.

Gebze-LED-Tabela-Garanti
Gebze-LED-Tabela-Özellikleri

LED Tabelalar çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için kalite olarak da bir çok çeşitliliğe sahiptir. P10-P8-P6 ve P5 mm seçenekleri ile gelmektedir. 

LED Tabelalar;  kontrol kartı , data kabloları,  driverlar ve IP67 CNC kesim kasalar ile birlikte compakt olarak bir araya gelmektedir. Hepsinin kalite standartı senkronize olarak birbiri ile uyumlu olmalıdır. P10 modüllerin sorunsuz bir şekilde çalışması diğer elemanlarında kalitesi ile doğru orantılı sonuç vermektedir. LED Tabelalarda sadece p10 modüllerin kalitesi yeterli değildir. 

ledsanat olarak müşterilerimize sunduğumuz  LED Tabelalarımızda  hata ve arıza oranımız 1000 de 5-10  ölü pixel seviyelerindedir ve tüm devre elemanlarında A+ kalite malzeme ve sertifikalı ürünleri tercih ediyoruz.

ledsanat, müşterilerine tüm bu metaryellerde A+ kalite ürünleri sunarak ürettiği LED Tabelalara 3 YIL parça garantisi vermektedir.
P10 LED Tabelalar tek renk olarak 16×32 cm modüller ile beyaz, sarı, kırmızı, yeşil, mavi ve RGB renk seçenekleri ile gelmektedir.

Gebze-LED-Tabela-CNC-kasa
Gebze-LED-Kalite
Gebze-LED-Tabela-İletişim