Dış Cephe LED Aydınlatma, Bina Cephe LED Aydınlatma, Duvar LED Aydınlatma işleriniz için Gebze, Darıca, Çayırova, GOSB, Taysad, TOSB ve tüm Tükiye bölgesinde keşif ve fiyatlandırma için bizi hemen arayın.

Su geçirmeyen ve ışık kaybı seviyesinde minimum değerlere sahip 3 yıl garantili dış mekan ürünlerimizle Gebzenin ilk LED firması olan ledsanat ile sorunsuz hizmet alın !

Tarihi yapılar, mimarisi ile fark yaratan konut projeleriniz, iş merkezleri, plazalar, özel mülkler, camiiler, anıtlar…

Renk seçimi, model, ve kalite standartlarınıza göre size uygun ve en karlı LED ürünlerini sunuyoruz.

Dış cephe LED aydınlatma işleriniz de cephe aydınlatma, bina zerafet aydınlatması, pixel led ve lineer led ürünlerimizin yanı sıra; Çözüm odaklı yaklaşım ve özel tasarımlarımızla mimari ve konutsal projelerinizin değerini arttıracağımıza garanti veriyoruz!

 Gebze’de ve artık tüm Türkiye’de mimari yapınızın görselini atarak ön çalışma teklifi alabilir, dilerseniz de yerinde keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

24 Renk ve %98 ışık geçirgenliğine sahip lens seçenekleri ile, markalı LED’ler, kar ve suya karşı dayanıklı kasa özellikli, CE-RoHs ve TSE sertifikalı IP67 dış cephe aydınlatma ürünlerimiz ile arıza ve ışık kaybı problemleri yaşamayın.