Gebze Dekoratif LED Aydınlatma, Gizli LED Aydınlatma, Mutfak LED Aydınlatma, Kartonpiyer LED Aydınlatma, Bayno LED Aydınlatma, Gergi Tavan, Lineer LED Aydınlatma, Salon Gizli LED Aydınlatma işlerinize ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için bizi hemen arayın. Bugüne kadar 6800 metretülden fazla Şerit LED montaj tecrübesi olan, Gebzenin ilk LED firması ledsanat ile sorunsuz hizmet alın !

Kocaeli’nin Gebze, Darıca, Çayırova, İstasyon Mh, GOSB, TAYSAD, TOSB, Plastikçiler Org.San. bölgesindeki Camiiler, fabrikalar, apartmanlar ve binalar, lokanta ve restorantlar, otel ve dairelerin dekoratif led aydınlatma taleplerine 5 yıldır profesyonel ve markalı ürünler ile hizmet veren ledsanat ; müşterilerine 2 yıldan 5 yıl’a kadar montaj ve ürün garantisi vermektedir.

Dekoratif LED Aydınlatma işlerimizde kullandığımız LED Profil ürünlerine ek olarak;

Kumanda ve sensör sistemleri, geniş renk diyagramı gibi seçenekleri de müşterilerimize sunuyoruz.

 LED Profiller, şerit ledlerin veya pcb led barların mağruz kaldığı el temasına, buhara, suya ve neme karşı tam koruma sağlamaktadır.

Soğutucu özelliği bulunan LED Profil sayesinde metraj farketmeksizin 2 yıldan 5 yıla kadar da ürün garantisi vermekteyiz. Homojen ışık görünümü, ayarlanabilir ışık şiddeti ile göze hoş gelen rahatlatıcı ortamlar ve yaşanası mekanlarınız olması için bize hemen ulaşın.

Bugüne Kadar

0
İşletmeyi LED ile tanıştırdık
0MW
Elektrik tasarrufu sağladık

Sizde şimdi hemen bizi arayın, LED Aydınlatma dönemine doğru ışık ve maximum tasarruf ile geçiş yapın !