Gebze bölgesinde LED Tabela işleriniz için ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için bizi hemen arayın. Bugüne kadar 450 m2 ulaşan LED Tabela ve Kayan yazı üretimiyle Gebzenin 1 numaralı LED firması olan ledsanat ile sorunsuz hizmet alın !

Gebze’de LED Tabela ( kayan yazı ) ve Grafik Ekranlar üzerine 5 yıllık tecrübeye sahip olan ledsanat, Kocaeli’nin Gebze, Darıca, Çayırova, İstasyon Mh, GOSB, TAYSAD, TOSB, Plastikçiler Org.San. bölgesindeki müşterilerinin bir numaralı çözüm ortağıdır.

Gebze bölgesinde işletmeniz için LED Tabela ve Kayan Yazı talepleriniz ölçü ve renk seçeneklerini bize iletmeniz halinde en kısa sürede LED Tabela fiyatlandırmamız yapılır ve size dönüş sağlanır. Montaj ve teknik destek için Gebze sınırları içerisinde 2 iş gününde iş teslimi ve geri dönüş yaparak en hızlı LED Tabela hizmetinden ledsanat güvencesi ile faydalanırsınız.

P10 LED Paneller ( LED Tabela ) çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için kalite olarak da bir çok çeşitliliğe sahiptir.  ledsanat olarak müşterilerimize sunduğumuz  LED Tabelalarımızda  hata ve arıza oranımız 1000 de 5-10  ölü pixel seviyelerindedir. Bu oran Türkiye genelinde ki üreticilerde 1000 de 30-40 seviyesindedir. LED Tabelalarda sadece p10 modüllerin kalitesi yeterli değildir. LED Tabelalar;  kontrol kartı , data kabloları,  driverlar ve IP68 CNC kesim kasalar ile birlikte compakt olarak bir araya gelmektedir ve hepsinin kalite standartı senkronize olarak bir biri ile uyumlu olmalıdır. P10 modüllerin sorunsuz bir şekilde çalışması diğer elemanlarında kalitesi ile doğru orantılı sonuç vermektedir. 

ledsanat, müşterilerine tüm bu metaryellerde A+ kalite ürünleri sunarak ürettiği LED Tabelalara 3 YIL parça garantisi vermektedir.
P10 LED Tabelalar tek renk olarak 16×32 cm modüller ile beyaz, sarı, kırmızı, yeşil, mavi renk seçenekleri ile gelmektedir.

Gebze’de ve bölgesindeki sanayi kuruluşlarına interaktif LED Ekranlar ile hizmet veren ledsanat, kazasız iş günü , geri sayım sayacı, anlık bilgilendirme led panoları veya özel projeler ile de 4 yıldır kurumsal çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.